Oyun

Kalypso, Gelecek Nesil İçin Yeni Bir Commandos Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Bana bunlarla gelin 🙂

Kalypso, Gelecek Nesil İçin Yeni Bir Commandos Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Commandos serisi sevilen strateji serilerinden birisidir hiç şüphesiz. Geçtiğimiz yıl Kalypso Media, Pyro Studios’u satın alıp Commandos ve Praetorians markalarını tekrar canlandırmaya karar verince bizler de mutlu olmuştuk haliyle. İlk olarak Commandos 2 ve Praetorians’ın remaster versiyonlarının geleceği duyuruldu. Bu da sevindirdi tabii, ama bununla sınırlı kalması yeterli olmazdı; insan yeni bir oyun da görmek istiyor, öyle değil mi?

Kalypso da böyle düşünüyordu zaten -ki buna yönelik açıklamalarda bulunmuşlardı. Sadece remaster çalışmalarıyla yetinmeyeceklerini, seriye yeni oyunlar ekleyeceklerini ifade ediyorlardı. Nitekim, son yaptıkları açıklamayla bir süredir yeni bir Commandos oyunu üzerinde çalışılmakta olduğunu ifade ettiler.

Oyunun ismi henüz açıklanmış değil. Ancak, Kalypso Media bünyesinde bu proje için çalışmak üzere yeni bir stüdyo kurulmuş durumda. Kalypso Studio Frankfurt için halen işe alım süreci devam ediyor ilgili sayfadan da görülebileceği üzere. Sayfada yer alan bilgiye göre PC ve gelecek nesil konsollar için yeni bir Commandos oyunu geliştirilmek üzere oluşturuluyor bu ekip.

Yeni bir Commandos oyununun yapılacağını duymak güzel ama yine de erken heveslenmeyelim; ekip yeni yeni kurulduğuna göre, oyunun geliştirilmesi daha zaman alacak belli ki. En azından o gelene kadar bizleri idare edecek Commandos 2 HD Remaster var; bu ay beta süreci başlayacak ve önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım güzel bir nostalji yaşatabilecek mi bizlere.

Kaynak: https://oyungezer.com.tr/ ‘ye Teşekkür Ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL