Oyun

Louis Vuitton’un League of Legends Koleksiyonu Cep Yakıyor

Sahteleri de çıkar mı acaba?

Louis Vuitton’un League of Legends Koleksiyonu Cep Yakıyor

Dünyanın en ünlü (ve en pahalı) giyim markalarından biri olan Louis Vuitton, League of Legends koleksiyonunu satışa sundu. 47 üründen oluşan LVxLoL koleksiyonu tahmin edebileceğiniz gibi uçuk fiyatlara sahip 🙂

Örneğin koleksiyondaki en pahalı ürünlerden biri gümüş renkli deri motorcu ceketi (koleksiyondaki ismi bu, leather biker jacket) tam tamına 5,650$'dan satılıyor. Ön ve arkasında Qiyana görselinin bulunduğu siyah bir tişörtün fiyatıysa 670$. Listedeki en ucuz ürün saç bandı, onun da fiyatı 170$ 🙂 Ürün görsellerinde bandı saça değil, çanta sapına bağlamışlar zaten, herhalde çok değerli olduğundan olsa gerek.

İşin ilginç yanı aslında çoğu üründe League of Legends markasının belli belirsiz çağrıştırılması olmuş. Üzerinde şampiyon görselleri olanları bir kenara bırakırsak, diğer çoğu üründe sadece gümüş ve mavi çizgiler var. Tabii bunlar Quiyana için Louis Vuitton tarafından tasarlanan kostümünü temel alıyorlar, yani oyunla haşır neşir olanlara yine de tanıdık gelecektir.

Eğer siz de bu koleksiyona bir göz atmak ve 'çok param olsaydı belki alırdım' demek istiyorsanız Louis Vuitton'un koleksiyon sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bazı ürünlerin şimdiden tükendiğini de ekleyeyim.

Kaynak: https://oyungezer.com.tr/ ‘ye Teşekkür Ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL